Čebelarsko društvo Domžale

V PONEDELJEK, 29. JUNIJA, OB 19.00 URI – ČEBELARSKA DEBATA V DRUŠTVENEM ČEBELNJAKU

Spoštovane članice in člani ČD Domžale,

tokrat se bomo pogovorili o tem, kako se čebele pripravljajo na zimo in kaj moramo postoriti, da bodo v dobri kondiciji ter ustrezno zdravstveno oskrbljene.

V razpravi bosta sodelovala naša člana Grega Lužar in Dušan Skok, veseli pa bomo tudi predstavitve vaših izkušenj in pogledov.

Ker je bilo letošnje leto zelo rojivo, bo beseda tekla tudi o tej tematiki.

Naj medi!

Navigacija

PRIJAVITE SE NA E-NOVICE!

Še niste člani? Prijavite se na e-novice in ostanite v stiku z čebelarskim svetom!