Tik pred zaključkom šolskega leta so nas obiskali učenci osnovnih šol Ihan in Venclja Perka Domžale. Skupaj smo gostili preko 100 učencev 1., 2. in 4. razreda. Spoznali so življenje čebelje družine, njihovo vlogo v naravi ter pomen ohranjanja čebelarstva in naravnega okolja. Postregli smo jim z več vrstami medu ter obloženim kruhki z maslom in medom. Med so darovali članice in člani ČD Domžale. Predstavitve so opravili Jaro Vičar ter Andrej in Vera Ju