
V PONEDELJEK, 29. JUNIJA, OB 19.00 URI – ČEBELARSKA DEBATA V DRUŠTVENEM ČEBELNJAKU
Spoštovane članice in člani ČD Domžale,
tokrat se bomo pogovorili o tem, kako se čebele pripravljajo na zimo in kaj moramo postoriti, da bodo v dobri kondiciji ter ustrezno zdravstveno oskrbljene.
V razpravi bosta sodelovala naša člana Grega Lužar in Dušan Skok, veseli pa bomo tudi predstavitve vaših izkušenj in pogledov.
Ker je bilo letošnje leto zelo rojivo, bo beseda tekla tudi o tej tematiki.
Naj medi!
Še niste člani? Prijavite se na e-novice in ostanite v stiku z čebelarskim svetom!